TURİZM İŞÇİLERİ

Sezonluk ve uzun süreli çalışmak üzere, Türki Cumhuriyetler ’den (Kırgızistan, Kazakistan, Türkmenistan, Özbekistan) ve Asya ülkelerinden (Nepal, Filipinler), turizm otelcilik, yabancı dil (İngilizce, Türkçe, Rusça) eğitimleri almış, donanımlı, turizm işçisi sağlamaktayız. Ancak iyi çalışanlarla iyi hizmet verilebileceğinin bilincinde olarak, konusunda eğitimli;

- Kat görevlisi
- Resepsiyonist
- Garson
- Aşçı ve mutfak görevlileri
- Bar Restoran Görevlileri
- Servis İşleri
- Housekeeping

Elemanlarını sağlamaktayız. Talebinize bağlı olarak, sezonluk ya da daimi elemanları, yasal prosedürlere uyarak sağlıyoruz.

Belirlediğimiz ülkelerden getirdiğimiz elemanları istihdam etmemizin sebebi, hem kendi ülkelerinde turizm konusunda iyi eğitim almış elemanların iş gücünü ülkemizde de turizm sektöründe işleyebilmek hem de kendileri ülkelerinde hizmet sektörünün içinde yetiştikleri için, iş disiplinini bilen ve işini ciddiyetle yapan elemanları ülkemize kazandırmaktır. Kendi ülkelerinde turizm eğitimi alan adaylar, eğitimlerinin bitişinde girdikleri sınavlardan geçebildikleri takdirde Türkiye’ye gelip burada bizim aracılığımızla istihdam edilmektedirler.

TOP