BİZ KİMİZ?
CareFULL İnsan Kaynakları, uluslararası çalışan, özellikle Asya kıtasındaki ve Türki Cumhuriyetler’deki iş gücüne odaklanmış Ankara, Türkiye merkezli bir firmadır. Otel elemanı, teknik personel, mühendis ve sanayi işçisi konularında uzman danışmanlık hizmeti vermektedir. 15 yılı aşkın ulusal ve uluslararası iş deneyimimiz ve uzman ekibimizle bizi tercih eden müşterilerimize en uygun destek ve çözümleri bulmaya çalışıyoruz. İşimizi yaparken daima müşterilerin taleplerine odaklanarak destek oluyoruz. Bize danışan müşterilere en uygun adayları bulmaya ve müşterilerimizle olumlu ilişkiler geliştirmeye çalışıyoruz. Takımımız, her biri insan kaynakları alanında kendine özgü yetenek ve becerileri olan eğitimli bir kadrodan oluşmaktadır.
İşimizi kaliteli, hızlı ve problem çözücü bir tavırla yapmak bizi önceliğimizdir. Adaylarımızla yaptığımız mülakatlarda, onun için ideal pozisyonu bulurken, işveren için yaptığımız görüşmelerde onun için uygun elemanı bulmak için ayrıntılı çalışıyoruz. Adaylarımızın referans ve deneyimlerini her zaman sorguluyoruz. En iyi sonucu almak için daima kendimizi müşterinin yerine koyup, ona en iyi çözümü buluyoruz.

NEDEN BİZ?
Firmanıza en iyi uyumu sağlayacak, güvenilir, tecrübeli, eğitimli ve sorumluluk sahibi elemanları geniş Teknik eleman/ otel elemanı/ mühendis portfoyümüzden özenle seçiyoruz. Alanında tecrübeli ve uzman kadromuzla, tüm yasal prosedürleri yakından takip edip, Asya ülkeleri ve Türki Cumhuriyetler’den eleman istihdam etme konusunda birebir destek veriyoruz.
Sizin istekleriniz doğrultusunda, yardımcı olmamızı istediğiniz konular göz önünde bulundurularak size en uygun elemanı istihdam ediyoruz. Çoğunluğu tecrübeli elemanlarımızın, ilgili oldukları alanlarda (Teknik eleman, otel görevlisi vs.) diplomalı veya sertifikalı olmasına özen gösteriyoruz. Daha kaliteli hizmet vermek için, daima kendini yenileyen v ear-ge çalışmasına önem veren, geniş eleman havuzuna sahip olan bir firmayız.

MİSYONUMUZ
CareFULL ailesi olarak amacımız, kuruluş amacı, bilgi birikimi ve hizmet kalitesi itibariyle yabancı ve Türk eleman istihdamına aracılık etme konusunda en iyi kuruluş olmak için çalışmaktır.

VİZYONUMUZ
İlkeli, ilgili, sorumluluk sahibi, güvenilir, tecrübeli yaklaşımlarıyla ; kaliteli ve azimli kadromuzla ülkemizin, alanında saygın ve bilinir bir isihdam bürosu olmak.

TOP